Kullanım Koşulları

AtölyemDe'ye girerek ve herhangi bir sayfasını kullanarak aşağıda yer alan şart ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.
Daima Kullanım Koşullarının en yeni sürümünü bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Bu ağda (web sitesinde) yer alan sayfalardaki bilgi, materyal ve içerik, şartlar, hükümler ve tanımlar, AtölyemDe tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.
Eğer aşağıdaki şart ve hükümleri («Kullanım Koşulları») kabul etmiyorsanız, bu site ve içeriğinde yer alan sayfalara girmeyiniz ve kayıt olmayınız.
Bu site içeriğinde yer alan herhangi bir bilginin yanlış ve menfi amaçlı kullanımı yasaktır.

Bağlantılar :
Bu site, AtölyemDe'den bağımsız gerçek ve tüzel kişilerce sahip olunan veya işletilen internet sitelerine bağlantılar içerir. Bu gibi internet sitelerinde yer alan hiçbir bilgi ve içerikten dolayı AtölyemDe sorumluluk kabul etmez. Benzer şekilde, AtölyemDe, kendisinden bağımsız olarak sahip olunan veya işletilen internet sitelerinden bu siteye gerçekleşen bağlantılardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

AtölyemDe, herhangi bir internet sitesine bağlantı vererek, bu sitelerde sunulan ürün ve hizmetleri önermiş olmaz. Bu internet sitelerinde sunulan hizmet ve ürünlerden doğabilecek şikayetlerden dolayı AtölyemDe mesul tutulamaz.
AtölyemDe, kendi sitesine veya bağlantı verdiği diğer sitelere erişim sonucu ziyaretçinin karşılaşabileceği doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorun, aksaklık, hasar veya bilcümle ziyandan sorumlu tutulamaz.

Paylaşımlar :
Bilmelisiniz ki AtölyemDe yöneticilerinin; gönderilen çalışma ve içeriklerinin geçerliliğini denetleyip onaylamaları imkansızdır. Lütfen şunu unutmayın; bizler atılan her çalışmayı ve yorumları anında görüntüleyemeyiz ve çalışma ve yorumların içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/verilmiş bilgilerin hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz. Gönderilen çalışmalar ve yorumlar yalnızca yazarın görüşlerini belirtir; AtölyemDe'nin ve AtölyemDe sahibinin görüşlerini değil. Eğer gönderilmiş bir çalışmanın sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal raporla bağlantısına tıklayarak bildiriniz. AtölyemDe, makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı olarak nitelendirilen çalışma ve yorumun kaldırılmasına yönelik bir karar alma hakkına sahiptir. Bu tümüyle elle yürütülen bir süreç olduğundan dolayı lütfen çalışma ve yorumların anında kaldırılmasının veya kısmen düzenlenmesinin mümkün olamayabileceğini unutmayın. Bunlar, üyelerin profil bilgileri için de geçerlidir.

Yazmış olduğunuz çalışma ve yorumlardan ve özel iletilerden şahsınız sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, AtölyemDe'yi, AtölyemDe'le bağlantılı diğer ağları (web siteleri) zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlardan korumayı kabul etmiş sayılırsınız. AtölyemDe sahipleri, AtölyemDe'yi kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutar.

AtölyemDe'nin resmi dili Türkçe'dir, Türkçe harflerin dışında harfler kullanımı (k yerine q, v yerine w gibi), Türkçe karşılığı olduğu halde yabancı dil kullanmak (gösteri yerine şov veya show, yasal yerine legal, yasadışı yerine illegal, tam veya tüm yerine full veya ful, birleşim yerine kombin, veri yerine data gibi) ve sözcükleri kafanıza göre kısaltarak yolladığınız tüm çalışma ve yorumlar silinecektir. Lütfen bu konuda daha dikkatli olalım!!

Kişisel tartışma şekline dönüşen yorumlar derhal kapatılır !!! Kapatılan yorumlarla ilgili Öİ veya e-Posta atılmamasını rica ederiz.

Eğer tarafınıza gönderilmiş bir özel iletinin sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız derhal raporla bağlantısına tıklayınız. Bilmelisiniz ki özel iletiyi siz silmiş olsanız bile özel iletiyi göndermiş olduğunuz kişinin ileti kutusunda görülecektir.

Göndermiş olduğunuz çalışmalardaki URL ve İndirme URL'leri herhangi bir url kısaltma hizmeti veya tarafınızdan kısalttığınız URL paylaşımları YASAKTIR.

Başka site ve forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel İleti Dahil) YASAKTIR. Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir.

Bilmelisiniz ki gönderdiğiniz her çalışma ve yorum ve özel iletiyle birlikte IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgi, AtölyemDe'ye girişinizin engellenmesi gerekirse veya internet bağlantı sağlayıcınız (ISP) ile irtibat kurmak için kullanılabilir. Bu durum bu anlaşmanın önemli bir parçasını ihlâl etmeniz halinde oluşabilir.

Kayıt :
Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının simgesiyle(rumuz) kayıt olmak, sırf üye olmak için saçma isimler kullanmak, kişisel bilgiler bölümüne SİYASİ AMAÇLI yazılar yazmak ve reklam yapmak yasaktır.

Kayıt olup parolanızla giriş yaptıktan sonra ayrıntılı olarak bilgilerinizi girebilme imkanına sahip olabileceksiniz. Düzgün ve tutarlı bilgiler vermek, sizin sorumluluğunuzdadır. AtölyemDe verdiğiniz bilgilerde bir tutarsızlık veya ahlaka aykırı bir durum tespit ederse, gerek uyararak gerekse uyarmaksızın bunları gidermek için bilgilerinizi düzenleyebilirler. Bu durumda bazı yaptırımlar uygulanabilir.

AtölyemDe'yi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz. Bu iletişimlerden bazılarını devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Gizlilik ve Telif Haklarının Korunması :
AtölyemDe'nin Gizlilik Anlaşması, AtölyemDe'yi kullandığınızda kişisel verilerinizi nasıl ele aldığımızda ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklar. AtölyemDe'yi kullanarak paylaştığınız bu verileri AtölyemDe'nin gizlilik siyasetine uygun şekilde kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

Kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasa dışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik haklarını ihlal edici, uluslararası hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı içeriği olan çalışma ve yorumlar ve özel ileti gönderemezsiniz. Bunun yanı sıra, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de yazarın izni olmaksızın paylaşamazsınız. Gereksiz(Spam), sel(flood), reklam, zincirleme mektup, grup pazarlama ve taciz kesinlikle yasaktır.

NOT : AtölyemDe sitemizdeki diğer üyelerden sizleri ayırmak için tarayıcınızın önbelleğine, kullanıcı adınız ve şifreniz gibi hakkınızdaki küçük bilgileri içeren çerez adında bir metin belgesi kullanır. Bu bilgiler, SADECE AtölyemDe'ye girişiniz ve güvenli çıkışınız için kullanılır. AtölyemDe bilgisayarınızdan sözü edilen bu bilgiden başka hiçbir biçimde veri almaz ve bilgisayarınıza bir veri göndermez.

AtölyemDe

AtölyemDe  Telif  2018
Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Telif Hakları | Gizlilik | Yardım